پادکست

رادیو چای

رادیو چای برنامه‌ای هست که من توش چند دقیقه‌ای در موردِ چیزای مختلف حرف می‌زنم، که ممکنه بین پنج دقیقه تا یک ساعت طول بکشه. معمولا اول کمی شعر یا از متن‌های غیر شاعرانه می‌خونم و بعد در مورد یک چیزی که به نظرم جالب می‌آد صحبت می‌کنم. همینطور، کتاب‌های دیگری هم اگر بخوانم، در رادیوچای ضبط و پخش خواهم کرد. (برای نمونه، الان در حال خواندنِ تاریخ جهانگشای جوینی هستم.) این برنامه را میتونید از لینک زیر ببینید و بشنوید:

https://www.youtube.com/@RadioChai/playlists

قصه‌هایِ هزار و یکشب

در این پادکست که ضبط و پخش آن را از اسفند 1398 شروع کردم قصه‌هایِ هزار و یکشب را می‌شنویم. برای توضیحاتِ بیشتر مربوط به پادکست به آدرس‌هایِ زیر بروید:

https://anchor.fm/hezaroiekshab
https://www.youtube.com/@RadioChai/playlists

فارسی‌خوانی

این پادکست حاصل جلساتِ فارسی‌خوانی (داستان/شعر) جمعی از دوستان در خرونینگن بود که بین شهریور 1394 تا آبان 1395 ضبط و پخش شد. برایِ شنیدن این پادکست به آدرس زیر بروید:

https://archive.org/details/FarsiReadings

شهسوار بر باره‌یِ باد

در گروهِ فارسی‌خوانی بیشتر آثارِ انتخاب شده کوتاه بودند تا بتوان آن را در یک مجلس خواند. کتابِ شهسوار بر باره‌یِ باد، نوشته یِ محمد قاسم زاده (انتشارات کاروان) کتابی بود که ضبط آن در هشت جلسه‌یِ غیر گروهی انجام شد، و آخرین کار پخش شده در مجموعه‌یِ فارسی‌خوانی بود. این مجموعه را می‌توانید در لینک‌های فارسی خوانی یا بطور جدا در soundcloud یا یوتیوب رادیو چای بشنوید.

شعر‌خوانی